Анна Андрієнко

Засновник школи та головний тренер
«Весь шарм і складність черлідингу полягає в органічному поєднанні кількох спортивних напрямків: гімнастики, танцю, акробатики та барвистої вистави. Саме це мене і привабило у цьому виді спорту»
Анна Андрієнко
Засновник школи та головний тренер
«Весь шарм і складність черлідингу полягає в органічному поєднанні кількох спортивних напрямків: гімнастики, танцю, акробатики та барвистої вистави. Саме це мене і привабило у цьому виді спорту»
Cheerleading - моє життя!

Анна почала займатися художньої гімнастикою ще зовсім маленькою — у 5-річному віці. Тоді вона ще не здогадувалася, що це, здавалося б, просто дитяче хобі поряд із наполегливістю батьків, у результаті призведе її до найкрасивішого виду спорту — черлідингу, і стане пристрастю її життя. Рухом черлідингу Анна Андрієнко почала цікавитись у школі.

«Весь шарм і складність черлідингу полягає в органічному поєднанні кількох спортивних напрямків: гімнастики, танцю, акробатики та барвистої вистави. Саме це мене й привабило у цьому виді спорту», — розповідає Анна.

Встигаючи здавати інститутські сесії на «відмінно», юна студентка на всю участь брала участь у змаганнях з черлідингу і займала призові місця разом із командою.

Сьогодні Анна Андрієнко – головний тренер національної збірної країни з черлідингу та заслужений тренер України. Наприкінці 2014 року Ганні було присуджено титул найкращого тренера планети. За свою десятирічну тренерську кар'єру Анна підготувала двох заслужених майстрів спорту, 23 майстри спорту України міжнародного класу та 67 майстрів спорту України. А завдяки її зусиллям українська команда вигравала Європейські спортивні ігри та здобувала перемоги на відкритих чемпіонатах Азії та Австралії. Під керівництвом Анни Андрієнко збірна України з черлідингу здобула 9 медалей на чемпіонатах світу (5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові) та 14 нагород на чемпіонатах Європи (6 золотих, 6 срібних та 2 бронзові).

«Мені подобається те, чим займаюся. Це насолода, це рух, спосіб самовираження. Це життя. Це – те, від чого щодня отримуєш колосальний заряд бадьорості та позитивних емоцій. В Україні на сьогоднішній день черлідинг, як вид спорту, не дуже популяризований. Все, що більшість про нього чули, це, як в американських фільмах, група дівчаток з помпонами, які енергійно танцюють та стрибають на стадіоні на підтримку баскетбольної команди.
Насправді черлідинг – непростий, запалюючий і унікальний вид спорту, в якому чарівним чином поєдналися акробатика, гімнастика і хореографія. Я дуже хочу, щоб дітки в нашій країні змогли розкривати себе в цьому спорті, навчилися відчувати ритм, керувати своїм тілом. Хочу, щоб вони займалися улюбленою справою та любили справу, якою займаються! Я вірю в те, що спільними силами ми популяризуємо даний спорт у нашій країні і виведемо Україну на більш високий рівень на міжнародній арені черлідингу.»
Анна Андрієнко - найкращий тренер світу 2014 року
Вступай у нашу команду!
Просто залиш свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності