ЧЕРЛІДИНГ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВИД СПОРТУ

Наша мета - виховати першого Олімпійського чемпіона з черлідингу!
«Колись черлідинг вкрав моє серце.
Це була найщасливіша втрата у моєму житті…»
Ви виховуєте активну, життєрадісну і непосидючу дівчинку і думаєте над тим, в яке русло спрямувати всю її енергію? Або Ваша дитина замість перевдягання та розчісування своїх ляльок постійно намагається посадити їх на шпагат чи зобразити пірует? Чи, можливо, просто Ваша дівчинка мріє про захоплююче життя спортсменки? А, можливо, Ви — чарівна юна леді, років 10-13, яка, вже маючи досвід у гімнастиці, роздумує над чимось цікавішим та запальним та мріє завойовувати призові місця на українських та світових чемпіонатах? Тоді ласкаво просимо до лав молодих, успішних і впевнених у собі черлідерів!

Cheernika - перша в Києві школа черлідингу, створена за підтримки Всеукраїнської Федерації Черлідингу. Будучи офіційним видом спорту, актуальність черлідингу на сьогоднішній день визначається його різноманітністю. У ньому зібрано елементи хореографії, акробатики та художньої гімнастики. Сьогодні черлідингом цікавляться представники шкіл бальних танців, хіп-хопу, модерну, а також акробати та гімнасти. І з кожним днем ​​популярність цього виду спорту зростає та набирає обертів.

У нашій школі Ви знайдете неймовірну пластику, навчитеся під заводну музику робити сальто, піруети, стрибки, колесо, перекиди, сідати на шпагат. А головне - знайдете величезну кількість нових друзів!

І наша школа черлідингу допоможе вам у цьому!
У НАС НА ТРЕНУВАННЯХ
Загальна фізична підготовка
Розминка, розтяжка та гнучкість, силові вправи.
Танцювальна програма
Черлідинг поєднує у собі багато напрямів одночасно. Це і гімнастика, і акробатика, танці та хіп-хоп.
Командна робота
Дівчата навчаються працювати у команді. Навчаються відповідальності та розуміють важливість та цілісність команди.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО НАС

Ми офіційні
Наша школа знаходиться під егідою Всеукраїнської Національної Федерації Черлідингу. Це означає те, що наші спортсмени можуть відвідувати офіційні турніри, отримувати спортивні звання та розряди.
Розташування
Наші зали знаходяться переважно у центрі міста. Зали понад 200 м2. Розмір зали важливий, тому що майданчик для виступів на змаганнях 12х12 метрів.
Тренерський склад
Усі тренери проходять ретельний відбір та підготовку. Мають профільну освіту та спортивне минуле. Вміють працювати з дітьми різного віку.
Спортивні звання
Спортсмени можуть отримувати спортивні звання та розряди за умови виконання певних нормативів. Отримати звання Майстера спорту у нас – реально!
Поїздки
Наші спортсмени можуть відвідувати офіційні міжнародні змагання та турніри.
Командний дух
Черлідинг - командний вид спорту! Тому робота у команді підвищує згуртованість дівчат. Спортсмени навчаються працювати у команді.
Вступай у нашу команду!
Просто залиш свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я та прізвище дитини
Контактний телефон
Вік дитини
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності