ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ЯКІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:

У момент реєстрації на отримання розсилки або запису на тренування необхідно вказати у реєстраційній формі Ваше Ім'я, Ваш e-mail, телефон для зв'язку
~
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Наша мета в тому, щоб Ваша робота приносила Вам користь та задоволення, і Ви завжди мали можливість використовувати величезний обсяг інформації, яка є в Інтернеті.

Особиста інформація, вказана Вами на сайті під час реєстрації, використовується виключно у Ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати Ваші потреби при наданні послуг. Така інформація не передається та не надається третім особам. Лише частина цієї інформації може бути відображена в окремих випадках, передбачених «Злагодою з розсилкою».

ЯКІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:

У момент реєстрації на отримання розсилки або запису на тренування необхідно вказати у реєстраційній формі Ваше Ім'я, Ваш e-mail, телефон для зв'язку.

МЕТА, З ЯКОЮ ЦІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:

Ваше Ім'я застосовується для особистих звернень до Вас, телефон застосовується для зв'язку з вами, а e-mail необхідний для розсилки, новин, корисної інформації та комерційних пропозицій.

Вказані Вами Ім'я, телефон та e-mail за жодних умов не передаються третім особам, крім випадків, передбачених законодавством. Ця інформація зберігається на захищених серверах Mailchimp/Unisender, Tilda і використовується відповідно до їхньої політики конфіденційності.

Також, за потреби, Ви можете написати нам будь-якої миті на email: info@cheernika.com.ua, і ми видалимо з нашої бази Ваші контактні дані.

ЯК ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ОСОБИСТІ ДАНІ:

На сайті cheernika.com.ua використовуються кукі (Cookies) та дані про відвідувачів сервісу Google Analytics.

Саме за допомогою збору цих даних ми аналізуємо дії відвідувачів та роботу сайту, з метою його оптимізації та покращення функціональних можливостей.

При необхідності в будь-який момент Ви зможете змінити налаштування Вашого браузера, з метою блокування всіх файлів cookie, або сповіщення про їхнє надсилання. При цьому слід пам'ятати, що після такого переналаштування браузера деякі функції та сервіси сайту не зможуть працювати у повному обсязі.

СПОСОБИ ЗАХИСТУ ОСОБИСТИХ ДАНИХ:

Для захисту Вашої особистої інформації, вказаної на нашому сайті, ми використовуємо різні заходи безпеки: адміністративні, технічні та управлінські. Також ми дотримуємося різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на роботу з особистою інформацією.

Кожен співробітник, який працює в нашій Компанії, ознайомлений з нормами, інструкціями контролю та сповіщенням про конфіденційність. І, незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, рекомендуємо Вам самим вжити всіх необхідних заходів безпеки під час знаходження в Інтернеті. Наш веб-сайт захищений від несанкціонованого використання вказаної Вами інформації, однак, ми не можемо дати гарантії, що наші запобіжні заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій.

У тому випадку, якщо ця політика конфіденційності буде змінена, Ви зможете про це дізнатися, прочитавши інформацію на даній сторінці, або, в особливих випадках, на Ваш e-mail буде надіслано листа з повідомленням про зміни.
З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: info@cheernika.com.ua
Телефон: +38096 544 1571